Praktiški patarimai tėvams

1 patarimas – imkitės praktinių pokyčių. Vaiko kambaryje galite pastatyti spintelę su paklodėmis ir užvalkalais, kad vidurnaktį prireikus, kai esate apsimiegoję, jie būtų patogioje vietoje. Taip pat turėkite paruoštą atsarginę antklodę (kadangi sušlampa ne tik paklodės)

2 patarimas - skirkite pinigų čiužinį saugančioms priemonėms, pvz., apsauginėms paklodėms ar paklotams.  O bet kokius nešvarius patalus iškart nuvilkite skalbti. Jei norite pamatyti, kokių priemonių yra, apsilankykite gaminių paviljone.

3 patarimas - jei pas vaiką į svečius užsuko draugų, tiesiog užmeskite akį, ar patalynė švari, kad jam netektų raudonuoti prieš draugus. Jei jūsų vaikas nerimauja dėl „nelaimės“ prieš draugus - apsaugą jam užtikrins apsauginės kelnaitės, turinčios kvapų kontrolės savybę. Jas dėvėdamas vaikas galės atsipalaiduoti ir į valias mėgautis žaidimais. 

4 patarimas – kvapų kontrolė. Kvapas gali sukelti įtarimų, todėl vertėtų naudoti specialius paketus ar sauskelnes, neutralizuojančias nepageidaujamus kvapus.

5 patarimas – eidami miegoti, pažadinkite vaiką, kad nueitų į tualetą. Jei jam nepavyksta iškęsti visą naktį, taip įpras ištuštinti pūslę vidury naktinio miego ir apsaugos jūsų poilsį.


6 patarimas – jei planuojate su vaiku apsilankyti aps gydytoją, paskambinkite jam iš anksto ir aptarkite situaciją. Tokiu būdu jums nereikės visko išsamiai dėstyti gydytojui vaiko akivaizdoje ir taip be reikalo jo gėdinti. Jūs visi trys galite atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti neapeinant vaiko.