Gaminiai jūsų poreikiams

Skirtingiems skysčiams sugerti reikia skirtingų apsaugos produktų.
Virėjų instruktorė virtuvėje, apsupta smalsių mokinių
Šlapimo nelaikymas yra dažnesnis, nei mano dauguma žmonių. Iš tiesų trečdalis vyresnių kaip 50 metų moterų patiria šlapimo pūslės silpnumą ir su tuo susijusius nevalingus ištekėjimus. Taigi, jei taip nutinka jums, tikrai nesate viena. 
 
Dauguma moterų šlapimo nelaikymo problemai spręsti naudoja įprastus higieninius paketus. Toks požiūris nėra teisingas, kadangi kraujas ir šlapimas labai skiriasi, todėl šlapimo nelaikymui naudoti įprastų higieninių paketų nevertėtų. Menstruacinės išskyros sunkesnės ir išteka lėčiau, tuo tarpu šlapimas yra skystesnis ir išteka didesniais kiekiais, todėl įklotai turi sugerti geriau. 
 
Mūsų šlapimo nelaikymo gaminių iš „TENA Lady“ asortimento sudėtis yra būtent tokia, kad puikiai sugertų šlapimą. Jie sugeria itin greitai, pašalina drėgmę nuo kūno ir sulaiko nepageidaujamą kvapą viduje. Ir, skirtingai, nei kai kurie moterų higienos produktai, kuriuose yra kvapiųjų medžiagų kvapui užmaskuoti, mūsų sugeriamosios medžiagos pH ne vien paslepia kvapą, o ir padeda jį neutralizuoti.

Atraskite sau tinkamą

Susipažinkite su mūsų produktais

Moterys šnekasi pajūryje

Apie šlapimo nelaikymą

Šlapimo nelaikymo tipai ir priežastys.

Savimi pasitikinčios šefės prie maisto furgono mieste. Vaizdas iš priekio.

Skirtingi šlapimo nelaikymo tipai

Skubos, įtampos ar mišrus – sužinokite, kokio tipo yra jūsų šlapimo nelaikymas.

Trys brandžios moterys maloniai šnekasi ant svetainės sofos

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.