Užsisakykite nemokamą produkto pavyzdį

Toliau mėgaukitės gyvenimo malonumais! Užsisakykite nemokamą pavyzdį šiandien, pasirinkdama norimą pavyzdį iš toliau pateiktos formos. Pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje jūsų nurodytu adresu.

Žingsnis / : Rinktis produktą

Pradėkite užsisakę vieną iš šių produktų pavyzdžių

TENA Lady Mini Magic

TENA Lady Mini Magic

„TENA Lady Mini Magic“ įklotai suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Specialiai sukurti, kad būtų kuo mažiau pastebimi. Šie maži, minkšti ir patogūs įklotai sugeria daug geriau nei įprasti kasdieniniai įklotai.

TENA Lady Ultra Mini

TENA Lady Ultra Mini

„TENA Lady Ultra Mini” įklotas suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimų, drėgmės ir nemalonaus kvapo. Šis nedidelis, patogus, švelnaus paviršiaus įklotas sugeria daug daugiau nei įprastas kasdieninis įklotas. Tinkamas sugerti negausius šlapimo kiekius.

TENA Lady Ultra Mini Plus

TENA Lady Ultra Mini Plus

Ilgiausi ir daugiausiai sugeriantys „TENA Lady“ įklotai užtikrina TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės, kad galėtumėte jaustis dar užtikrinčiau. Vos 3 mm storio. Sugeria greičiau nei įprasti įklotai.

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

TENA Lady Slim Mini Plus Wings

„TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ su naująja technologija „microPROTEX™“ suteikia TREJOPĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Jis yra tokio paties dydžio kaip ir nedidelis menstruacijoms naudojamas paketas, tačiau skirtas naudoti esant lengvam šlapimo pūslės silpnumui. Naujoji technologija „microPROTEX™“ suspaudžia paketo sluoksnius ir  sugeria skystį toje vietoje, kur labiausiai reikia, užtikrindama ne tik būtiną saugumą, bet ir pageidaujamą diskretiškumą.

TENA Lady Normal

TENA Lady Normal

„TENA Lady Normal“ paketai suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Normal“ yra tokio pat dydžio kaip vidutiniai higieniniai paketai, bet sugeria daug geriau, todėl iškart pasijusite sausai ir patogiai. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

TENA Lady Extra

TENA Lady Extra

„TENA Lady Extra“ paketai užtikrina TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Orui laidūs, minkšti, greitai sugeriantys didesnį šlapimo kiekį. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

TENA Lady Extra Plus

TENA Lady Extra Plus

„TENA Lady Extra Plus“ paketai su unikaliu „InstaDRY™ Zone“ sluoksniu suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo šlapimo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Ypač greitai sugeria, yra minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

TENA Lady Maxi

TENA Lady Maxi

„TENA Lady Maxi“ paketai su unikaliu „InstaDRY™ Zone“ sluoksniu suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. „TENA Lady Maxi“ yra itin patikimi, nes daug ir greitai sugeria. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

TENA Lady Maxi Night

TENA Lady Maxi Night

„TENA Lady Maxi Night“ paketai su „Lie Down Protection“ apsauga suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Itin ilgi ir platūs nugaros pusėje, kad papildomai uždengtų ir leistų gerai išmiegoti visą naktį. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

Svarbi informacija

Dėmesio!  Vienu nurodytu adresu galima užsisakyti 1 pavyzdį per 6 mėnesius. Dažniau užsakantiems ir (arba) piktnaudžiaujantiems asmenims pavyzdžiai nebus siunčiami.
 
„TENA“ nemokami pavyzdžiai pristatomi tik Lietuvoje. Jei gyvenate ne Lietuvoje, norėdami užsisakyti nemokamą pavyzdį, prašome apsilankykite www.tena.com.

Diskretiškas pristatymas

Jūsų nemokamas pavyzdys bus pristatytas diskretiškoje pakuotėje, neatskleidžiančioje, kas yra viduje. Garantuojame jūsų asmens duomenų konfidencialumą. 

What are cookies?

Lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet lorem ipsum dolor sit amet.