Privatumo politika ir teisinė informacija

Privatumo taisyklės

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Essity ir jos filialai (Essity arba Essity grupė) siekia, kad visi asmenys, kurių asmens duomenis tvarko Essity, visada būtų tikri, jog yra gerbiamas jų privatumas ir kad su jų asmens duomenimis elgiamasi tinkamai. Taip pat skaitykite Essity grupės elgesio kodeksą.

Essity laikysis galiojančių nacionalinių duomenų apsaugos įstatymų, kurie reglamentuoja su asmenimis susijusių duomenų (t. y. asmens duomenų) rinkimą ir naudojimą, bei šių privatumo taisyklių.  Šių privatumo taisyklių tikslas – nustatyti principus, kuriais vadovaujantis bus naudojami duomenis, kuriuos jūs pateiksite mums arba kuriuos mes gausime apie jus.

Essity arba jos atitinkami filialai, numatyti šioje ar kitoje atitinkamoje svetainėje, yra duomenis kontroliuojanti įstaiga, atsakinga už čia apibūdintų asmens duomenų tvarkymą.

Informacija. Asmens duomenys

Asmens duomenis, įskaitant tokius duomenis kaip jūsų vardas, pavardė ir adresas, kuriuos pateikiate Essity, gali būti tvarkomi tiek rankiniu būdu, tiek kompiuteriu.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi 1) administruojant bet kokius iš jūsų prašymus arba su jums susitarus, 2) teikiant informaciją ir paslaugas, susijusias su tokiu prašymu ar susitarimu, 3) rinkodaros sumetimais ir renkant klientų atsiliepimus, 4) pardavimo ir produktų plėtros sumetimais, jeigu Essity nuožiūra tai atrodys priimtina.  Pateikdami asmens duomenis jūs sutinkate paisyti šiose privatumo taisyklėse ir naudojimo sąlygose numatytų sąlygų.

Apsilankius Essity svetainėse gali būti užregistruotas jų prieigai naudotas IP adresas.  IP adresus mes naudojame ir tam, kad išmatuotume, kiek naudojamos Essity svetainės. (IP adresas – tai unikalus numeris, kuris kartais leidžia identifikuoti naudotojo prisijungimą prie interneto; jį automatiškai nurodo jūsų naršyklė, kiekvieną kartą jums apsilankius interneto svetainėje.) Atliekant tokį matavimą taip pat gali būti renkama informacija apie tai, kaip naudojate svetainę, o tam Essity gali stebėti svetainės naudojimo procesą, kad ją patobulintų, pritaikytų jūsų matomą jos turinį jūsų poreikiams, optimizuotų jūsų patirtį ir nustatytų svetainės naudojimo dažnį.  Tai gali būti taikoma ir kitoms naudotojo paskyroms, kurias turite Essity svetainėje. Be to, galima atlikti statistinę surinktų duomenų analizę.

Slapta informacija

Suteikdami mums slaptos asmeninės informacijos apie save (pavyzdžiui, informacijos apie savo fizinę sveikatą), suteikiate Essity sutikimą tvarkyti slaptus asmens duomenis privatumo taisyklėse (ir bet kokiame pranešime apie duomenų, suteiktų renkant asmens duomenis, naudojimą) numatytais tikslais, jeigu tokio sutikimo reikalauja galiojantys įstatymai.

Asmeninės informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

Asmeninė informacija apie Jus yra konfidenciali ir prieinama tik darbuotojams, dirbantiems UAB „Essity Hygiene and Health AB“. Jūsų pateikta asmeninė informacija nebus teikiama ar perduodama  tretiesiems asmenims (įmonėms, įstaigoms ar organizacijoms), išskyrus atvejus, kai tokia informacija privalo būti pateikta Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytiems subjektams, bei atvejus, numatytus šioje Privatumo politikoje, t.y. Essity pasilieka teisę perduoti Jūsų vardą, pavardę, adresą, el.pašto adresą bei telefono numerį tiems tretiesiems asmenims, kurie padės įvykdyti ir įgyvendinti Jūsų užsakymą.

Jūsų pateikti duomenys gali būti eksportuojami kitoms Essity grupės įmonėms ir (arba) verslo partneriams, veikiantiems tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek už jos ribų.

Pateikdami asmens duomenis internetu būkite atsargūs. Privalote patys pasirūpinti savo slaptažodžių ir asmeninės informacijos saugumu. Naudodamiesi šia interneto svetaine patvirtinate, kad suvokiate šiuos pavojus.

Prieiga prie asmens duomenų ir jų taisymas

Jeigu turite klausimų apie savo asmens duomenų tvarkymą arba jeigu manote, kad mūsų tvarkoma informacija yra neteisinga arba neišsami, kreipkitės į tą Essity įmonę, kuri yra aiškiai nurodyta svetainėje. Pagal vietinius duomenų apsaugos teisės aktus, galite turėti prieigą prie savo duomenų ir jų taisymo teisių. Kiek galėdami paisysime tokių teisių, kad įvykdytume visus savo teisinius įsipareigojimus.

Jeigu norite susisiekti su teikėju dėl šių privatumo taisyklių, kreipkitės į Essity el. paštu ltinfo@essity.com.

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai, todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsamios informacijos apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską.

Tai ne kompiuterių programos, o tik nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių.  Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai), pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviai arba kol baigiasi jų galiojimas (tai priklauso nuo to, kokiam laikui interneto svetainė užprogramavo slapuką galioti).

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus.

Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera.

Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje.

Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

TENA slapukų sąrašas

Kad galėtume jums pasiūlyti paslaugų pagal jūsų poreikius, šioje svetainėje naudojami slapukai. Slapukai perduodami ir (arba) vėl pasiekiami kiekvieną kartą jums naudojantis svetaine. Tie slapukai išvardyti toliau.

Kategorija Paskirtis Trukmė 1-ųjų ar 3-iųjų šalių slapukas
Griežtai būtini slapukai Valdo prisijungimo būseną Seanso slapukas 1-osios šalies slapukas
Griežtai būtini slapukai Palaiko programos srautą Seanso slapukas 1-osios šalies slapukas
Funkcijų slapukai Valdo iškylančiuosius langus Visą parą 1-osios šalies slapukas
Funkcijų slapukai Valdo naudojamos įrangos tipą Seanso slapukas 1-osios šalies slapukas
Veiklos slapukai Stebi svetainės naudojimą Seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai 3-iųjų šalių slapukai

Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.  Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų.  Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją.  Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkcijų slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.  Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus.  Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.  Mūsų reklamos partneriai juos įdiegia su TENA leidimu.  Jie įsimena, kad lankėtės tam tikroje svetainėje; šia informacija dalijamasi su kitomis organizacijomis, pavyzdžiui, reklamos agentūromis.  Paprastai tiksliniai arba reklaminiai slapukai būna susieti su kitos organizacijos užtikrinama svetainės funkcija.

Sutikimas su naudojimo sąlygomis

Sutikdami su naudojimo sąlygomis ir naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su tuo, kad naudojami tokie slapukai. Sutikimą su tuo, kad mes naudojame slapukus, jūs galite būti išreiškę ir atitinkamomis savo interneto naršyklės nuostatomis.

Naudotojų pateikta informacija

Essity gali jums leisti savo svetainėje, socialiniuose tinkluose ar kitose interneto paslaugose skelbti informaciją, komentarus ir kitokią medžiagą. Tai daroma siekiant palengvinti informacijos apie Essity ir jos gaminius srautą. Susipažinkite su naudotojų informacijos teikimo sąlygomis, kurios nustatytos teisiniame pareiškime (pateiktas pirmiau).

Neteikite mums informacijos apie kitus asmenis, nebent galite įrodyti, kad gavote jų sutikimą tokiai informacijai teikti.