Šioje svetainėje naudojami slapukai. · Kas yra slapukai? Sutinku

TENA Lady Maxi Night

„TENA Lady Maxi Night“ paketai su „Lie Down Protection“ apsauga suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Itin ilgi ir platūs nugaros pusėje, kad papildomai uždengtų ir leistų gerai išmiegoti visą naktį. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

  • „Lie Down Protection“ apsauga geram nakties miegui
  • „Fresh Odour Control“ sistema padeda išvengti nepageidaujamo kvapo
  • Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

„Lie Down Protection“ apsauga geram nakties miegui

„TENA Lady Maxi Night“ įklotai su „Lie Down Protection“ apsauga suteikia puikią apsaugą naktį. Itin ilgi ir platūs nugaros pusėje, kad papildomai uždengtų ir apsaugotų nuo pratekėjimo kai gulite..

„Fresh Odour Control“ sistema padeda išvengti nepageidaujamo kvapo

Paketai turi „Fresh Odour Control“ sistemą su specialiais mikroperlais, slopinančiais nepageidaujamo šlapimo kvapo atsiradimą. Tai leis bet kuriuo metu jaustis gaiviai ir užtikrintai.

Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

Individualiai pritaikomi „TENA Lady“ gaminiai suteikia trigubą apsaugą nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Jie padeda juos naudojančiai moteriai visada, dieną ir naktį, išlikti sausai, saugiai ir pasitikinčiai savimi.

Anatominė forma, kad paketai būtų patogūs ir gerai priglustų

Dėl anatominės formos paketai gerai priglunda ir neleidžia skysčiui pratekėti. Todėl galite mėgautis geru nakties miegu.

Odai itin švelnus ir sausas paviršius

Sausumas yra labai svarbus veiksnys, leidžiantis jaustis gaiviai ir apsaugantis odą. Todėl paketai turi paviršių „Silky Soft“, kuris akimirksniu sugeria drėgmę ir išlaiko odą sausą.

Supakuoti atskirai

Kiekvienas „TENA Lady“ paketas yra supakuotas atskirai, todėl galima jį lengvai įsimesti į rankinę, kišenę ar stalčių. Diskretiška ir higieniška.

Minkšti, elastingi paketo kraštai

Elastiniai paketų krašteliai suformuoja išgaubtą formą, kad paketas geriau priglustų. Kad ir ką veiktumėte, paketas prisitaiko prie kūno judesių, leidžia laisvai judėti ir nesijaudinti dėl šlapimo pratekėjimo.

Minkšta, orui laidi išorinė medžiaga padeda palaikyti sveiką odą

„TENA Lady” paketai pagaminti iš minkštos, orui laidžios medžiagos, todėl oda lieka sausa ir sveika. „TENA Lady” paketai leidžia jaustis gaiviai.

Gaminio informacija

Sugėrimas

Spalva

Galima įsigyti pakuotėmis:

  • Pakuotė: 6 Vnt.
  • Transportavimo pakuotė: 8 Paketai
  • Transportavimo padėklo pakuotė: 88 Dėžės

Gaminio specifikacija

Gaminys Prekės numeris Spalva Sugėrimo vertė Vnt. Vnt. dėžėje
TENA Lady Maxi Night 760912 Alyvinė
6 48