Kelnaitės "TENA Pants" su ConfioFit

Plonos, patogios, patikimos

 

Patiriate nepatogumų dėl šlapimo nelaikymo? Baiminatės būti viešumoje ir praradote norą bendrauti? Ar žinote, kad šlapimo nelaikymo tema yra aktuali beveik ketvirčiui milijono vyrų ir moterų Lietuvoje? Tačiau visai nebūtina užsidaryti tarp keturių sienų. Svarbu pasirinkti tinkamas higienos priemones, kurios padės džiaugtis aktyviu gyvenimu ir pasitikėti savimi.

Sauskelnės-kelnaitės mūvimos kaip įprastos apatinės kelnaitės, todėl jas ypač lengva naudoti. „TENA Pants“ tinka tiek moterims, tiek vyrams, patiriantiems vidutinį ar sunkų šlapimo nelaikymą. Šios sauskelnės-kelnaitės turi ploną sugeriamąjį sluoksnį ir tobulai priglunda, todėl yra mažiau pastebimos po drabužiais.

„TENA Pants“ yra saugus ir patogus sprendimas slaugomiems žmonėms. Kadangi sauskelnės-kelnaitės mūvimos kaip apatinės kelnaitės, jos tinka neramiems pacientams, kurie nepripažįsta įprastų sauskelnių. „TENA Pants“ renkasi ir gulinčius ligonius prižiūrintys artimieji. Slaugą palengvina tai, kad šias kelnaites paprasta užmauti ir numauti. Be to, drėgmės indikatorius parodo, kada sauskelnes-kelnaites reikia keisti.

"TENA Pants" su ConfioFit™ savybės:

  • Greitai sugeria ir sulaiko šlapimą viduje.
  • Su nemalonaus kvapo neutralizavimo sistema.
  • Ypač gerai priglunda ir apsaugo nuo pratekėjimo.
  • Plonos, mažiau pastebimos po drabužiais.
  • Orui laidžios.
  • Tinka aktyviems ir slaugomiems vyrams bei moterims.

Sužinokite daugiau apie gaminį

TENA Pants Plus

Kelnaičių "TENA Pants" su ConfioFit™ inovatyvus dizainas užtikrina, kad šios plonos, patogios kelnaitės patikimai sugeria ir suteikia apsaugą nuo pratekėjimų. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.


TENA Pants Plus - vidutiniam šlapimo nelaikymui 
TENA Pants Super - sunkiam šlapimo nelaikymui
TENA Pants Maxi - labai sunkiam šlapimo nelaikymui