TENA Lady Slim Mini Plus Wings

„TENA Lady Slim Mini Plus Wings“ su naująja technologija „microPROTEX™“ suteikia TREJOPĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Jis yra tokio paties dydžio kaip ir nedidelis menstruacijoms naudojamas paketas, tačiau skirtas naudoti esant lengvam šlapimo pūslės silpnumui. Naujoji technologija„microPROTEX™“ suspaudžia paketo sluoksnius ir  sugeria skystį toje vietoje, kur labiausiai reikia, užtikrindama būtiną saugumą, ir diskretiškumą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užveskite pelę
  • Pritaikius „microPROTEX™“ technologiją užtikrinama greita ir diskretiška apsauga

  • Asimetriškos formos „TENA Lady Slim“ prisitaiko prie kūno linijų ir taip užtikrina diskretiškumą bei patogumą

  • Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

  • Informacija

Itin švelnus odai ir sausas paviršius „Silky Soft“

Norint jaustis gaiviai ir apsaugoti odą, svarbu, kad ji liktų sausa. Paketai „TENA Lady Slim“ turi audinį primenantį paviršių „Silky Soft“, kuris akimirksniu pašalina drėgmę nuo jūsų artimojo odos. Su paketais „TENA Lady Slim“ jūsų artimasis jausis sausai ir patikimai.

„Fresh Odour Control“ suteikia pasitikėjimo

„TENA Lady Slim“ paketai turi kvapo kontrolės sistemą „Fresh Odour Control“ su specialiais mikroperlais, slopinančiais šlapimo kvapą. „TENA Lady Slim“ yra diskretiški bei užtikrina patogumą ir orumą.

Kiekvienas paketas supakuotas atskirai

Kiekvienas paketas „TENA Lady Slim Mini“ supakuotas atskirai, tad jį lengva įsimesti į rankinę ar kišenę. „TENA Lady Slim Mini“ paketus paprasta turėti su savimi ir patogu išmesti.

Gaminio informacija

Sugėrimas
Pakuotėje

16 vnt.

Compare Products

Error error

För många grejjer här.

Compare

FemPro comparison

Jämför produkter