TENA Lady Maxi Night

„TENA Lady Maxi Night“ paketai su „Lie Down Protection“ apsauga suteikia TRIGUBĄ APSAUGĄ nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės. Itin ilgi ir platūs nugaros pusėje, kad papildomai uždengtų ir leistų gerai išmiegoti visą naktį. Minkšti, orui laidūs, prisitaikantys prie kūno linijų. Kiekvienas paketas supakuotas atskirai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užveskite pelę
  • „Lie Down Protection“ apsauga geram nakties miegui

  • „Fresh Odour Control“ sistema padeda išvengti nepageidaujamo kvapo

  • Triguba apsauga – sausa, saugu ir gaivu

  • Informacija

Anatominė forma, kad paketai būtų patogūs ir gerai priglustų

Dėl anatominės formos paketai gerai priglunda ir neleidžia skysčiui pratekėti. Todėl galite mėgautis geru nakties miegu.

Odai itin švelnus ir sausas paviršius

Sausumas yra labai svarbus veiksnys, leidžiantis jaustis gaiviai ir apsaugantis odą. Todėl paketai turi paviršių „Silky Soft“, kuris akimirksniu sugeria drėgmę ir išlaiko odą sausą.

Supakuoti atskirai

Kiekvienas „TENA Lady“ paketas yra supakuotas atskirai, todėl galėsite jį lengvai įsimesti į rankinę, kišenę ar stalčių. Diskretiška ir higieniška.

Minkšti, elastingi paketo kraštai

Elastiniai paketų krašteliai suformuoja išgaubtą formą, kad paketas geriau priglustų. Kad ir ką veiktumėte, paketas prisitaiko prie kūno judesių, leidžia laisvai judėti ir nesijaudinti dėl šlapimo pratekėjimo.

Minkšta, orui laidi išorinė medžiaga padeda palaikyti sveiką odą

„TENA Lady” paketai pagaminti iš minkštos, orui laidžios medžiagos, todėl oda lieka sausa ir sveika. „TENA Lady” paketai leidžia jaustis gaiviai.

Gaminio informacija

Sugėrimas
Pakuotėje

6 vnt.

Compare Products

Error error

För många grejjer här.

Compare

FemPro comparison

Jämför produkter