TENA misija

Mūsų misija yra aiški: gerinti nuo šlapimo nelaikymo kenčiančių žmonių bei juos prižiūrinčiųjų gyvenimą visame pasaulyje.

Viskas dėl žmonių…

Šlapimo nelaikymas – ne tik nepaprastai dažnas reiškinys, jo atvejų pasitaiko nepaisant amžiaus ar sveikatos būklės, jis dažnai aplanko žmones pačiame jėgų žydėjime.

Tai galbūt nėra ypač rimta sveikatos problema, tačiau įsigalėję socialiniai tabu gali sumenkinti žmonių socialinį pasitikėjimą. Nuolatinė „nelaimės“ baimė gali paversti daugybę mums savaime suprantamų dalykų, pvz., apsipirkimą, mankštą ar net kūdikio kėlimą, norint jį apkabinti, bauginančiais.

Tinkamai nespręsdami šios problemos, šlapimo nelaikantys žmonės gali atsisakyti mėgstamiausių gyvenime dalykų.

TENA tiki, kad šlapimo nelaikymas neturėtų trukdyti žmonėms gyventi pilnavertį ir laimingą gyvenimą. Tai yra visko, ką mes darome, esmė: nesvarbu ar kuriame gaminius ir paslaugas, propaguojame geriausios šlapimo nelaikymo priežiūros praktiką sveikatos priežiūros institucijose, ar skatiname visuomenės supratingumą.


Senstančiai visuomenei neišvengiamai reikia vis daugiau slaugos: namuose, kai slaugo artimieji, arba profesionaliose slaugos įstaigose. Artimuosius slaugantiems žmonėms šlapimo nelaikymas gali būti fizinių ir emocinių pastangų bei finansinių išteklių reikalaujantis iššūkis. Norime pasiūlyti geriausias, kokias tik galime, konsultacijas, paramą ir gaminius, siekiame užtikrinti aukščiausią gyvenimo kokybę tiek slaugytojams, tiek jų slaugomiems žmonėms.

Sukaupę TENA darbo su sveikatos priežiūros specialistais patirtį ir toliau kuriame dar veiksmingesnius gaminius, paslaugas ir mokomąją medžiagą, taip gerindami pacientų priežiūrą ir tuo pat metu atsižvelgdami į slaugytojų poreikius bei ekonominius didelės apimties sveikatos priežiūros paslaugų aspektus.