Socialiniai įsipareigojimai

Šlapimo nelaikančių žmonių priežiūros gaminiai suteikia galimybę atsižvelgti į pagrindinius šlapimo pūslės problemų turinčių žmonių poreikius. Gaminiai neabejotinai teigiamai veikia gyvenimo kokybę. Įgiję daugiau nepriklausomybės, pasitikėjimo ir judėjimo laisvės, žmonės gali įsitraukti į socialinę veiklą ir džiaugtis visaverčiu ir aktyviu gyvenimu.

Šlapimo nelaikymas – labai dažna problema: šlapimo pūslės problemų turi viena iš keturių vyresnių nei 35 metų moterų, vienas iš aštuonių vyrų patiria šlapimo nelaikymo problemų vienu ar kitu gyvenimo tarpsniu. Tačiau ši problema vis dar kelia socialinių ir psichologinių nepatogumų, apie ją gėdijamasi atvirai kalbėti. TENA jau daug metų stengiasi šviesti žmones apie šlapimo nelaikymą siekdama pradėti dialogą, kad būtų galima normalizuoti padėtį.

TENA ir jos pagrindinė bendrovė Essity bendradarbiauja su keliomis mokslinėmis organizacijomis siekdama nustatyti šlapimo nelaikančių žmonių priežiūros standartus, remti šlapimo nelaikymo tyrimus ir gerinti sveikatos priežiūros institucijų darbuotojų mokymus bei jiems teikiamą informaciją. Ši veikla svarbi norint pradėti dialogą ir pakeisti požiūrį į šlapimo nelaikymo problemas bei gerinti šlapimo pūslės problemų turinčių žmonių gyvenimo kokybę.