TENA: vartotojų gyvenimo gerinimas mažinant poveikį aplinkai

Kurdama įvairius veiksmingus gaminius TENA gali padėti vartotojams mažinti savo kasdienį poveikį aplinkai.

Mūsų gaminių asortimentas itin platus, todėl visada rasite jums tinkamą TENA gaminį kiekvienam atvejui ir konkrečioms aplinkybėms (nuo nedidelio šlapimo nelaikymo iki didesnių poreikių). TENA gaminiai išsiskiria savo anatomine forma, jie saugūs ir patogūs. Sukurti spręsti šlapimo nelaikymo problemą, todėl daug veiksmingiau išsklaido drėgmę ir blogą kvapą nei įprastiniai moterims skirti priežiūros gaminiai. Be to, vartotojai gali pasirinkti mažesnius, patogesnius produktus, kuriems sunaudojama mažiau medžiagų.

Kadangi gaminiai veiksmingesni, nereikia jų taip dažnai keisti, taigi sunaudosite mažiau gaminių. Geriau jūsų piniginei ir mūsų planetai!

TENA paslaugos – geresnė priežiūra nekenkiant Žemei

Glaudžiai bendradarbiaujame su slaugos namais siekdami gerinti šlapimo nelaikančių žmonių priežiūrą. Slaugytojai ir vadybininkai, naudodamiesi TENA paslaugomis, gali sukurti geriausią individualią priežiūros programą. Teikiame mokymo, elgsenos ugdymo ir švietimo paslaugas, kad darbuotojai galėtų pasirinkti kiekvienam žmogui ar situacijai tinkamus gaminius. Pasirinkus tinkamą gaminio dydį ir keitimo dažnį, galima išvengti perteklinio gaminių naudojimo ir šlapimo pratekėjimo. Taip mažinamas bendras poveikis aplinkai, nes mažinamas skalbinių, atliekų kiekis ir sąnaudos, kartu gyventojams teikiamos geresnės priežiūros paslaugos.